Asutatud 1987-ndal aastal Fuzhous Cao Dewang poolt, peakorter Fuqingis (Hiina Rahvavabariik), pühendunud kvaliteetklaaside tootmisele. Ettevõte põhiväärtused: innovatsioon, hoolsus, lihtsus. Järgib oma strateegilise sõltumatuse teed, rakendades teadus- ja arendusalast tegevust, avatust ja kaasatust.

Praegu on Fuyao Group kasvanud üheks maailma suurimaks autotööstuse klaasitarnijaks, kelle toodangut tunnustavad, kasutavad OE-na maailma parimad autotootjad, näiteks: Bentley, Mercedes-Benz, BMW, Audi, GM, Ford, Volvo, Honda, Nissan, Mazda, Hyundai, Landrover, Fiat, Chrysler, Toyota, Mitsubishi, Kia, Volkswagen jne.

Fuyao Group uurib ja viib läbi tööstuse 4.0 kontseptsiooni, mille eesmärk on pakkuda kvaliteetset klaasi intelligentse tootmisekaasabil. Viimastel aastatel on võidetud mitmesuguseid auhindu ja tiitleid innovatsioonivõime eest nagu näiteks: CQA (China Quality Award) ja Phoenix 2016 (kõige prestiižsem ülemaailmne klaasitööstuse auhind!). Auhinna otsustajate paneel täheldas: „Cho Takwongi juhtimisel on Fuyao Group muutnud kogu auto klaasitööstuse globaalset struktuuri.”

Tootmised asuvad Hiinas ning 9 välisriigis, sealhulgas: Ameerika Ühendriikides, Venemaal, Saksamaal, Jaapanis ja Lõuna-Koreas. Samuti on neil 6 teadus- ja arenduskeskust Hiinas, Ameerika Ühendriikides ja Saksamaal. Kokku töötab kontsernis üle 26 000 töötaja.